logo

Почувствуйте себя здоровее и энергичнее с нашими продуктами,

уделяя этому всего пару минут в день!

Заказать с доставкой

Раціон для школяра

deti3Як швидко біжить час. Здається, ще зовсім недавно ми жили передчуттям літа, будували плани на свої відпустки і на канікули дітей, - а ось вже ласкаве безтурботне ліниве літо закінчилося. Воно навіть не пройшло, а, здається, пролетіло. Так, в усякому разі, думають деякі наші діти, які тільки-но увійшли у смак літнього неробства, а тут — ось тобі, День знань. І знову школа, ранець, домашні завдання і найважче для школярів - ранній підйом вранці, коли ще так хочеться спати.

Можна з гордістю визнати, що ми зустріли День знань у всеозброєнні. Закупили форму, взуття та змінне взуття. Придбали книги, книжечки, зошити, ручки, олівці, пластилін, ранець. А для першачків - абетку - красиву і з малюнками, як у Буратіно. Купили і новий комп'ютер. Втомилися з цими походами по магазинах, витратили чимало сил, але тепер можна заспокоїтися - все у нас не гірше, ніж у інших, і дитина задоволена.
Втім, покупки, нехай і заморочливі - це найпростіше з усього.

Щоб добре вчитися в школі, дітям потрібні стабільне здоров'я і міцні нерви. 

Перш за все треба мати на увазі, що за минулі з нашої юності десятиліття рішуче змінилася ситуація в суспільстві - і до навчання в школі сформувалося вже зовсім інше ставлення. Сьогодні дітей готують до жорсткої конкуренції, шкільна освіта розглядається не просто як процес набуття знань і дорослішання в колективі однолітків, а як підготовка до вступу в висококонкурентну доросле життя: або ти за 11 років вчишся і зможеш отримати високі бали з ЄДІ, або ризикуєш залишитися за бортом успішного життя, перспективної роботи і гідної заробітної плати.

На жаль, наші діти часто відчувають занадто великий тиск, і тиснуть на них в тому числі самі рідні та близькі люди - іноді вільно, а іноді і мимоволі. Адже так хочеться, щоб своя дитина - для його ж блага, звичайно, - був найкращим, найрозумнішим, відмінником з відмінників, гордістю вчителів. Бажання зрозуміле, але треба все-таки мати на увазі, що школярі, особливо учні молодших класів, - це все ще діти, тільки формуються і фізично, і психологічно, і розумово, і емоційно.

Адаптація до школи, до зростаючих навантажень проходитиме тим легше і швидше, ніж здоровіше буде дитина. А це значить, що треба всіляко підтримувати його імунітет.

Але треба пам'ятати, що турбота про імунітет - це справа щоденна і від зміни сезонів не залежить. І ті ж вітаміни про запас в організмі не відкладаються, нові їх порції повинні надходити щодня. Раціон треба і восени насичувати овочами і фруктами, а разом з ними - вітамінами, мікроелементами і клітковиною. Дитячий комплекс Юніор Бі Хелсі ідеально підходить для профілактики захворювань, в тому числі і вірусних інфекцій. Активний компонент комплексу - екстракт прополісу - допоможе зміцнити імунітет і підвищити опірність організму до інфекційних захворювань, знизить проникність капілярів і посилить вплив на організм вітаміну С.

Звичайно ж, треба забезпечити школяра повноцінним різноманітним харчуванням. Раціон повинен бути насичений усіма необхідними вітамінами і мінералами. Треба намагатися прищепити дитині хороший смак в їжі, поволі відвертати його від сміттєвого фастфуда, не лінуватися готувати вдома різноманітні страви з максимальним використанням цінних і якісних продуктів. Унікальний вітамінно-мінеральний комплекс Юніор Нео забезпечить дитячий організм всіма необхідними вітамінами, макро-і мікроелементами. Сприяє гармонійному розвитку всіх функцій організму: як фізичних, так і інтелектуальних, і психічних. Оптимальне співвідношення основних вітамінів і мінералів комплексу сприяє правильному та різнобічного розвитку дитини: вітаміни групи В роблять нервову систему дитини стійкішою, підвищують пізнавальну і рухову активність. Вітаміни С і Е запобігають перевтома і перезбудження, цинк, залізо і магній активують захист клітин, посилюючи імунітет. 

Юніор Неозабезпечує організм дитини всіма необхідними вітамінами, макро-і мікроелементами. Гарантує гармонійний розвиток всіх функцій організму: як фізичних, так і інтелектуальних, і психічних. Робить нервову систему дитини більш стійкою, підвищує пізнавальну і рухову активність. триманню міцного здоров'я.

Та не лише на імунітеті тримається здоров'я сучасного школяра, адже дуже великі навантаження випадають сьогодні в школі маленькому організмові. Ці навантаження і розумові, і психічні та емоційні. Юніор Бі Смарт підвищує інтелектуальні здібності дитини. Будучи джерелом омега-3 жирних кислот, комплекс підвищує інтелект, знижує гіперактивність та імпульсивність, тим самим покращуючи поведінку дитини.

Навчання - це праця, і праця серйозна. А де є праця, там повинен бути і повноцінний відпочинок. Обов'язково потрібно забезпечити достатнє перебування на свіжому повітрі з рухливими іграми та іншої фізичною активністю. У школяра обов'язково має бути вільний час, коли він може займатися чим хоче, або віддаватися нічогонеробленню. Але й тут потрібен догляд і контроль, тому що годинами дивитися телевізор, грати на комп'ютері або блукати інтернетом, зовсім не корисно. Це не відпочинок, а непотрібне додаткове навантаження на зір і на нервову систему. Треба допомогти - не примусити! - знайти більш прийнятні різноманітні розваги.

Юніор Бі Вайс + містить селен і йод, які відповідають за розумовий розвиток і енергію дитини. Він регулює обмін речовин, а також роботу нервової системи і мозку. Збалансована формула комплексу позитивно впливає на настрій дитини, покращує апетит, знімає дратівливість, покращує сон. . Дитина відчуває себе бадьорою і менше втомлюється.

Не слід забувати і про режим дня . Якщо ви ще цього не зробили, то постарайтеся поступово впровадити в режим дня школяра (а заодно і в свій) ранкову гімнастику. У неї не випадково є й інша, навіть більш відповідна, назва - зарядка. Лише 10-15 хвилин простих і приємних вправ - і сонливість зникла, і заряд бадьорості забезпечений. До речі, ранкова зарядка допоможе і з сніданком — ми всі знаємо, яка це буває мука умовити напівсонну дитину з'їсти з ранку тарілку каші.

Де зарядка - там і гарт. Доки ще тепло, саме час почати обтирання мокрим рушником і обливання спочатку теплою, а потім і ледь теплою водою. Чим раніше почати - тим краще. Якщо зарядка і загартовування з дитинства увійдуть в звичку, то є велика ймовірність того, що ця звичка збережеться на все життя і принесе просто неоціненну користь здоров'ю.

Нарешті, не забувайте хвалити дитину. За те, що він такий молодець. За те, що у нього все так чудово виходить. За те, що він готовий раніше лягати і вставати. За те, що він такий не по роках відповідальний, розумний, дисциплінований, просто гордість батьків. Похвалити завжди знайдеться за що - було б бажання.

- Ніщо не підвищує стійкість до стресу дитини так, як впевненість у власних силах, а також в любові та підтримці батьків. І тут роль мами і тата складно переоцінити, - стверджує дитячий психолог Юлія Яриніч. - Не лякайте дитину покараннями за невдачі, не лайте за допущені помилки, а яко можна частіше хваліть і захоплюйтеся її успіхами. Завжди акцентуйте увагу на перемогах дитини і ніколи - на промахах.

Якщо у школяра є хороші вчителі та турботливі батьки, розумний режим дня, повноцінне харчування і достатня фізична активність, то все буде ладиться і з навчанням, і з настроєм.