logo

Почувствуйте себя здоровее и энергичнее с нашими продуктами,

уделяя этому всего пару минут в день!

Заказать с доставкой

Нехай обійдуть вас магнітні бурі стороною

магнитные буриУ багатьох з нас є родичі або знайомі, які з упевненістю, надійніше від метеослужби, можуть передбачати зміни погоди. На жаль, свої прогнози вони роблять через погіршення власного самопочуття: то болить голова, то судомить м'язи та ниють суглоби. 

За статистикою, метеочутливими є близько половини жіночого населення планети і третя частина чоловічого. Але «ходячі Гідрометцентри» - це не просто метеочутливі люди, а ті, хто схильні метеопатії - хворобливої ​​залежності самопочуття від погоди. Як правило, це люди з хронічними захворюваннями опорно-рухового апарату, а також ті, що перенесли травми кісток і суглобів. Зміни погоди завжди безпомилково «передбачають» хворі на ревматизм, артроз, артрит, остеохондроз.

Але крім змін у тиску і вологості, природа випробовує наше здоров'я і самопочуття на міцність ще й іншими засобами, а саме спалахами на Сонці, які на Землі обертаються магнітними бурями.

Магнітна буря - це швидкі й сильні зміни в магнітному полі Землі, що виникають у період підвищеної сонячної активності. Такі зміни не проходять безслідно для мешканців планети: під час магнітної бурі порушуються функції серцево-судинної і травної систем, сповільнюються реакції центральної нервової системи, знижується працездатність. На думку вчених, найгірше на наш організм діють слабкі і середньої потужності спалаху. А ось сильні спалахи доставляють більше клопоту техніці, виводячи з ладу високотехнологічні прилади.

Зміни в магнітному полі землі гостро відчувають у тій чи іншій мірі всі люди, однак найгірше магнітні бурі переносять жінки і діти.

 У людському організмі на магнітні бурі особливо гостро реагують два органи: серце і мозок. 

Медики підтверджують, що під час спалахів на сонці кількість пацієнтів зі скаргами на серце збільшується в кілька разів. Найчастіше магнітні бурі викликають прискорений серцевий ритм, інфаркти та інсульти. Під час коливань магнітного поля в дрібних судинах відбуваються зміни циркуляції крові. Внаслідок чого загальна плинність крові в організмі зменшується, викликаючи кисневе голодування. Крім того, під час магнітних бур в крові підвищується рівень адреналіну, зростає артеріальний тиск. Брейн-о-флекс містить унікальне поєднання компонентів, які необхідні для ефективної роботи мозку. Він підсилює мікроциркуляцію в судинах головного мозку, що покращує постачання його клітин поживними речовинами і киснем, допомагає нормалізувати тиск, усуває головний біль та запаморочення. Вінекс нормалізує судинний тонус і мікроциркуляцію за рахунок поліпшення капілярного кровообігу. Попереджає кисневу недостатність в тканинах і органах. Живить серцевий м'яз киснем, зміцнює стінки кровоносних судин і капілярів, підвищує їх еластичність, забезпечує вільний кровотік в судинах.

Магнітні бурі доставляють менше клопоту фізично здоровим людям. Всім іншим повідомлення про спалахи на сонці приносить стрес. Науково доведено, що під час магнітних бур збільшується вироблення гормону стресу (кортизолу), а от кількість гормону, що відповідає за адаптацію, різко скорочується.

У деяких людей виникають почуття тривоги і туги, психічна напруженість, підвищена дратівливість і безсоння.
Заспокоїти нерви і зберегти серце здоровим допоможе
Пассілат. Він усуне нервове збудження і відновить приплив крові до серцевого м'яза, який порушується при стресах. Пассілат рекомендується як заспокійливий засіб при хронічних функціональних розладах нервової системи, при неврозах і болях в області серця, вегетосудинної дистонії. Відновлює роботу нервової системи і нормалізує ритм серця. Заспокоює, знімає нервову напругу і одночасно допомагає серцю, тонізує серцевий м'яз, покращуючи коронарне кровопостачання. Має седативну дію, попереджає нервові зриви.

 Факти про спалахи на Сонці 

Сонячна спалах - вибуховий процес виділення енергії (світлової, теплової і кінетичної) в атмосфері Сонця. Спалахи так чи інакше охоплюють всі шари сонячної атмосфери: фотосферу, хромосферу і корону Сонця. Загалом виділяють п'ять видів спалахів - класу A, B, C, M і X - пік потужності кожного наступного класу в десять разів перевищує попередній. Аномальні спалахи класу М і вище можуть викликати на Землі магнітні бурі і наносити шкоду роботі електроніки і системам зв'язку.

Під час сонячного спалаху всього за кілька хвилин відбувається гігантський викид енергії. Енергія магнітного поля швидко перетворюється в енергію заряджених часток і плазми.
Випромінювання збільшується практично у всіх діапазонах електромагнітного спектра. Хоча у видимій частині спектра Сонце не починає світитися сильніше, в ультрафіолетовій і рентгенівській областях спектру відбувається гігантський вибух.

Точно спрогнозувати магнітні бурі можна лише за 1-2 дні до їх початку. Випромінювання від спалаху досягає Землі менше ніж через 10 хвилин після її початку. Потім протягом декількох десятків хвилин до нашої планети надходять потужні і швидкі потоки заряджених часток, а через два-три дні - хмари плазми. Коли хмари плазми, що супроводжуються спалахами, досягають Землі, вони викликають магнітні бурі, які впливають на живі організми нашої планети.

Найбільшу загрозу сонячні спалахи становлять в космічному просторі. Вони небезпечні для космонавтів (люди можуть зазнати опромінення), а також здатні пошкоджувати космічні апарати і супутники зв'язку. 

Небезпечні спалахи і на Землі, незважаючи на те, що нашу планету від них захищають озоновий шар атмосфери і геомагнітне поле.

Магнітні бурі нерідко супроводжуються головними болями, мігренню, прискореним серцебиттям, безсонням, поганим самопочуттям, зниженим життєвим тонусом, перепадами тиску, запамороченням, болями в суглобах.

Ще в 1930-х роках в Ніцці (Франція) було помічено, що частота інфарктів міокарда та інсультів у людей похилого віку різко зростала в дні, коли в роботі місцевої телефонної станції спостерігалися сильні порушення, аж до повного припинення зв'язку. Згодом було встановлено, що порушення телефонного зв'язку відбуваються під час магнітних бур; був зроблений висновок, що інфаркти та інсульти, як і зриви в роботі телефонної мережі, пов'язані з магнітними бурями.

Під час магнітних бур помітно знижується реакція пілотів і водіїв, збільшується число нещасних випадків і травматизму на транспорті та у виробництві, аварій в шахтах і на дорогах.