logo

Почувствуйте себя здоровее и энергичнее с нашими продуктами,

уделяя этому всего пару минут в день!

Заказать с доставкой

Не чхайте на застуду

 prostuda- Ти що, захворів? - Запитуємо ми знайомого, що має нездоровий вигляд. 


- Та ні, лише застудився, - відповідає він.

Такі відповіді доводиться чути з гнітючою частотою. Звичайно, застуда - це не якесь там важке хронічне захворювання, але все ж вона вимагає до себе серйозного, поважного ставлення. А ми все намагаємося перенести хворобу на ногах.

Застуда неприємна сама по собі, та й до того ж серйозно порушує налагоджений ритм сімейного життя. Варто захворіти одному - і ось вже вдома оселився вірус, і, які б не приймалися суворі запобіжні заходи, є велика ймовірність, що захворіють і інші родичі. Застуджена дитина буде пропускати школу або дитячий садок, і комусь із дорослих доведеться сидіти з нею. Загалом, від застуди - суцільний головний біль, прямо, і переносно.

Всі ці ГРЗ і ГРВІ є не лише неприємними, але й іноді небезпечними через можливі ускладнення, якщо хворобу не лікувати або лікувати невірно. Бронхіт, гайморит, отит, запалення легенів, ангіна, міокардит та перикардія, радикуліт, невралгія, набряк легкого, ураження печінки - ось неповний, але вже досить похмурий перелік наслідків, до яких може призвести нешкідлива, здавалося б, застуда. Хоча, звичайно, в абсолютній більшості випадків все застудою і закінчується, і через кілька днів - ну, через пару тижнів - ви знову здорові, бадьорі і готові до активної діяльності.

Вчені налічують мало не 200 видів вірусів, що викликають застуду, здебільшого це риновіруси, що вражають слизову носа. Симптоми застуди завжди приблизно однакові і безпомилково впізнавані. Застуду можна підхопити або від носіїв інфекції, або просто переохолодитися.

Якщо вам не пощастило, і ви застудилися, то першочерговим, перевіреним і надійнеим засобом є постільний режим. Пийте якомога більше рідини. Добре, якщо це буде відвар шипшини або чай з малиною і лимоном. Взагалі рідина повинна бути теплою і навіть дуже теплою, майже гарячою - тільки так вона допоможе запаленню слизової оболонки. Якщо температура тіл вище 39 градусів тримається більше доби, можна прийняти жарознижуюче, якщо вона відносно невисока, робити цього не варто - за допомогою градусів організм бореться з інфекцією. Треба бути обачнішими з ліками і пам'ятати, що при одночасному прийомі декількох препаратів виникає ризик непередбачуваного ефекту від їх взаємодії. Що стосується антибіотиків, то, за даними медичної статистики, приблизно в 50% випадків їх застосування є невиправданим. В сезон застуд абсолютно незамінним засобом є комплекс Биск. Він рекомендується як профілактичний і зміцнюючий засіб в сезон простудних захворювань і є ефективним при появі перших ознак застуди та грипу. Біск полегшить стан під час хвороби, допоможе швидше одужати і уникнути ускладнень.

Завжди треба пам'ятати, що застуда насамперед наздоганяє легку здобич - людей з ослабленим імунітетом. Якщо із захистом організму все гаразд, то віруси йому будуть не страшні. А це означає, що саме імунітет має бути головною нашою турботою.

Здоровий імунітет починається з тарілки: в небезпечний період харчуванню варто приділяти особливу увагу. На підмогу імунітету прийдуть сніданки, білкова їжа, що підвищує синтез корисного імуноглобуліну, овочі і фрукти, що є багатими на бета-каротин (гарбуз, ріпа, морква) і вітамін С (білокачанна капуста, шпинат, ківі, яблука, журавлина).

В якості робочого перекусу незамінними стануть кисломолочні продукти: біфідокультури відмінно зміцнюють організм. Щоб поліпшити смак і в рази підвищити користь денного «підкріплення», комбінуйте його з розумною їжею D4X My UnitDose. Союз меду, гібіскуса, глоду і шипшини в поєднанні з бурштиновою кислотою є найприємнішим способом зробити їжу здоровішою.

Крім їжі, нехай навіть розумної, організму необхідне вітамінно-мінеральне підживлення. Саме для таких сезонних проблем фахівцями компанії Vision була розроблена спеціальна програма для зміцнення імунної системи.

DiReset - унікальний рослинний комплекс Vision. Він запускає процес виробництва нових імунних клітин, насичує їх поживними речовинами і збільшує тривалість їхнього життя. Комплекс здатний підвищити функціональність макрофагів - клітин першого рівня імунного каскаду, дозволяючи їм знищувати більшу кількість бактерій і вірусів.

Детокс + - прицільна иммунокоррекция і максимальна адаптація організму до несприятливих факторів навколишнього середовища.

Хромвітал + ,що містить елеутерокок - це бадьорість тіла і духу, якої так не вистачає дощовою осені, підвищення розумової і фізичної працездатності, прилив сил і гарний настрій.

Чудову програму можна використовувати повністю або варіювати її складом за бажанням, скорочуючи або доповнюючи її своїми улюбленими продуктами і смачними чаями. Нехай осінь принесе яскраві фарби замість прикрих застуд!