logo

Почувствуйте себя здоровее и энергичнее с нашими продуктами,

уделяя этому всего пару минут в день!

Заказать с доставкой

А-перша літера дитячого здоров'я

deti4- З'їж морквину, там вітамін А, корисно для зору! - Поклади лимон до чаю, в ньому вітамін С, не підхопиш інфекцію

- Трохи позасмагай на сонечку, щоб вітамін D вироблявся, це для шкіри та кісток корисно! 


Про вітаміни ми знаємо з дитинства. Можливо,
так звикли до цих слів, що не надаємо належного значення регулярному і достатньому споживанню вітамінів. Однак фахівці, що досліджують вплив вітамінів на організм, дивляться на це питання зовсім інакше. За даними дослідження, проведеного університетами Оксфорд (Англія) і Ага Хан (Пакистан), своєчасний прийом вітамінних добавок до їжі може скоротити дитячу смертність в країнах з низьким і середнім доходом на цілих 24% - а це означає, що щорічно будуть врятовані 600000 дітей!

Наприклад, добавки з вмістом того ж вітаміну А зменшують ризик смерті від діареї на 28%. В цьому дослідженні бралися до уваги медичні дані, отримані при обстеженні 194483 дітей з різних країн світу. Тому в точності і, як кажуть вчені, в репрезентативності результатів можна не сумніватися. «Грунтуючись на отриманих результатах, ми
настійливо рекомендуємо додавати вітамін А в раціон дітей віком до 5 років» - значиться в наданому університетами звіті.

Всесвітня організація охорони здоров'я стверджує, що подібні заходи по вітамінізації повинні проводитися двічі на рік. Дефіцит вітаміну А - поширена проблема в багатьох країнах світу. Саме з цієї причини щороку сліпне до 500 000 дітей. Вітамін є просто необхідним для нормального фізичного росту і розвитку дитини. Без нього організм легко стомлюється, а відсутність сил і бадьорості — це серйозна перепона для маленької людини, що пізнає світ.

Нестача вітаміну А згубно впливає і на обмін речовин в організмі, стан кісток, волосся і шкіри, робить дитину більш схильною до застудних, інфекційних і навіть ракових захворювань! Морква, яблука та молочні продукти, що лежать на магазинних полицях, на жаль, рідко містять достатню кількість вітаміну А. І далеко не так просто підтримувати збалансоване харчування. Тому дбати про здоров'я своє і своїх дітей нам доводиться самим, вдаючись до допомоги допоміжних засобів. Однією з дієвих можливостей отримувати необхідну кількість вітамінів є спеціальні натуральні добавки до їжі. Зміст активної речовини в них підібрано так, щоб задовольняти денну потребу людини (для вітаміну А це близько 1 мг на день).
Наприклад, фахівці компанії Vision розробили біологічно активні добавки до їжі, що заповнюють брак вітаміну А (і не лише його), з урахуванням потреб саме дитячого організму. Так, вітамінний комплекс Юніор Бі Вайс містить провітамін А - бета-каротин, що захищає молодий організм від несприятливого впливу навколишнього середовища. Юніор Бі Смарт з вітаміном А має антиоксидантну дію, благотворно впливає на зір і стан шкіри, сприяє правильному функціонуванню нервової системи. Для максимального ефекту важливо пам'ятати і про правильне харчування. А найголовніше, не забувати, що набагато легше запобігти недолік вітаміну А в організмі, ніж потім боротися з наслідками. Намагайтеся дотримуватися зазначених рекомендацій - і нехай діти будуть здоровими!